homecredit homecredit 1 homecredit 2 homecredit 3 homecredit 4 homecredit 5 homecredit 6 homecredit 7

Homecredit půjčka

I nebankovní půjčky pro každého v řádech desítek tisíc nemusí být drahé. Přesvědčte se na webu sami. Viděli jsme, kolik úvěrových společností nabízí přemrštěné úroky a splátku pouze jednorázovou velkou platbou. Homecredit půjčka takové parametry rozhodně nemá. Tento úvěr je flexibilní a prozákaznicky namodelovaný od v Česku velmi populární úvěrové instituce. Můžete tak žádat o větší částku rozloženou i do více let a při řádném splácení získat nějakou z výhod, kterou firma zákazníkům nabízí.

Home Credit – jak získat úvěr

Formulář, který vidíte v horní částí webu, slouží pro snadné odeslání žádosti o úvěr u společnosti Home Credit. Vzorově vyplněný formulář můžete vidět na uvedeném videu níže.

Home Credit – video

Homecredit - nebankovní firma

Několik let zpět se většina úvěrů vyřizovala fyzicky na pobočce a u bankovních institucí. Dnes poskytují nebankovní věřitelé alternativu v mnoha směrech k tradičním bankám a stali se dokonalým konkurenčním subjektem, který si především na digitálním trhu počíná extrémně efektivně. Homecredit již dříve tvořil na poli úvěrů silného hráče, firma neustále inovuje svoje služby, podnik roste a expanduje do dalších zemí. To jsou hlavní důvody proč je povědomí o této společnosti neustále na vzestupu. Definovat tuto nebankovní firmu lze tak, že se nejedná o banku, ale finanční instituci s licencí od České národní banky umožňující nabízet několik typů finančních produktů. Vlastní finanční prostředky půjčuje s přidanou marží za účelem zisku. Produktové portfolio tvoří především nebankovní půjčka, spotřebitelské úvěry, konsolidace, možnost získat u společnosti vlastní kartu a další.

Homecredit - výhody

Existuje několik hlavních výhod spojených s využíváním nebankovního věřitele. Skutečnost, že se jedná o strukturově menší podnikatelské subjekty než jsou nadnárodní banky umožňuje firmám flexibilitu a silnější zaměření na jednotlivé zákazníky. Dále se také setkáváme s první menší půjčkou pro nové klienty bez poplatků, Homecredit v tomto směru nabízí tento produkt na trhu pod názvem Kamali půjčka. Nebankovní firmy také inzerují méně náročné podmínky pro schválení vašich žádostí, s novým zákonem však i ony musí vyhodnocovat riziko nesplácení opravdu důkladně.

Homecredit - právo zákazníka

Od 1. prosince 2016 začala platit novela zákona o spotřebitelském úvěru, která mění poskytovatelům některé povinnosti. Tento segment by se měl díky tomu ještě více zkultivovat a služby firem by vám měli být zprostředkovány pouze na profesionální úrovni. Firmy musí získat licenci od ČNB a složit základní kapitál. Mezi hlavní změny patří povinnost důkladně prověřit schopnost splatit půjčku před jejím schválením, jsou zastropované sankce do výše 50% z jistiny, poskytovatel jasně musí prokázat částky o celkových nákladech v neměnné struktuře a další povinnosti, z kterých těží hlavně potencionální zájemci o půjčky. Společnost Homecredit v těchto a i jiných parametrech měla vždy nastaveno vše velice příznivé pro zákazníky a tak tyto nová nařízení nijak nezasáhli do její provozuschopnosti. Pokud byste navíc cítili jakýkoli nedostatek v jejím vztahu k vám, nabízí firma služby finančního ombudsmana, který je vám kdykoli k dispozici.

Homecredit - správce financí

Schválení úvěru sebou přinese kromě závazku také různé benefity. Kromě možnosti využití poskytnutých financí nebo akcí zaměřených na určité období v roce, je vám zřízeno uživatelské centrum. Společnost Homecredit provozuje tento klientksý portál na zvláštní doméně Správcefinancí.cz. Když se přihlásíte, budete moci měnit základní informace, kontrolovat evidování splátek nebo v budoucnu žádat o další úvěr. Uživatelské prostředí bude rozvíjeno a budou přibývat další užitečné funkce.

Homecredit - trh

Díky rozvoji technologií se banky a nebankovní instituce snaží reagovat na změny v chování uživatelů na internetu. To co platilo před deseti nebo pěti lety, již neplatí. Potencionální zákazníci hledají stále nové zdroje informací, snaží se co nejvíce porovnávat nabídky a vědí, že získat úvěr mohou jak od banky, tak od nebankovní firmy nebo v p2p aukci. Laptop uživateli umožňuje získat úvěr z domova, mobil prakticky odkukoliv mu to jen jeho signál dovolí. Všechny tyto nové změny rozbourali stará paradigmata, ve kterých člověk hledající úvěr prostě a jednoduše zamířil do pobočky svojí banky.

Na novém digitálním trhu v prostředí internetu spolu soupeří banky a nebankovní firmy o to jak vás zaujmout nebo jakým způsobem skrze bezkontaktní formulář expresně nabídnout produkt, který uživatelé právě teď hledají. Ponejvíce jsou to nízké osobní půjčky bez ručitele, které jsou vzhledem k jejich malému finančnímu objemu často široce dostupné a rychlé. Homecredit půjčka do tohoto rámce také patří, ale je možné zažádat i o vyšší částku v řádech statisíců.