Home Credit půjčka Home Credit půjčka 1 Home Credit půjčka 2 Home Credit půjčka 3 Home Credit půjčka 4 Home Credit půjčka 5 Home Credit půjčka 6 Home Credit půjčka 7

Home Credit půjčka

I nebankovní půjčky pro každého v řádech desítek tisíc nemusí být drahé. Přesvědčte se na webu sami. Viděli jsme, kolik úvěrových společností nabízí přemrštěné úroky a splátku pouze jednorázovou velkou platbou. Home Credit půjčka takové parametry rozhodně nemá. Tento úvěr je flexibilní a prozákaznicky namodelovaný od v Česku velmi populární úvěrové instituce. Můžete tak žádat o větší částku rozloženou i do více let a při řádném splácení získat nějakou z výhod, kterou firma zákazníkům nabízí.

Home Credit – jak získat úvěr

Formulář, který vidíte v horní částí webu, slouží pro snadné odeslání žádosti o úvěr u společnosti Home Credit. Vzorově vyplněný formulář můžete vidět na uvedeném videu níže.

Home Credit – video

Home Credit - nebankovní firma

Několik let zpět se většina úvěrů vyřizovala fyzicky na pobočce a u bankovních institucí. Dnes poskytují nebankovní věřitelé alternativu v mnoha směrech k tradičním bankám a stali se dokonalým konkurenčním subjektem, který si především na digitálním trhu počíná extrémně efektivně. Home Credit již dříve tvořil na poli úvěrů silného hráče, firma neustále inovuje svoje služby, podnik roste a expanduje do dalších zemí. To jsou hlavní důvody proč je povědomí o této společnosti neustále na vzestupu. Definovat tuto nebankovní firmu lze tak, že se nejedná o banku, ale finanční instituci s licencí od České národní banky umožňující nabízet několik typů finančních produktů. Vlastní finanční prostředky půjčuje s přidanou marží za účelem zisku. Produktové portfolio tvoří především nebankovní půjčka, spotřebitelské úvěry, konsolidace, možnost získat u společnosti vlastní kartu a další.

Home Credit - výhody

Existuje několik hlavních výhod spojených s využíváním nebankovního věřitele. Skutečnost, že se jedná o strukturově menší podnikatelské subjekty než jsou nadnárodní banky umožňuje firmám flexibilitu a silnější zaměření na jednotlivé zákazníky. Dále se také setkáváme s první menší půjčkou pro nové klienty bez poplatků, Home Credit v tomto směru nabízí tento produkt na trhu pod názvem Kamali půjčka. Nebankovní firmy také inzerují méně náročné podmínky pro schválení vašich žádostí, s novým zákonem však i ony musí vyhodnocovat riziko nesplácení opravdu důkladně.

Home Credit - právo zákazníka

Od 1. prosince 2016 začala platit novela zákona o spotřebitelském úvěru, která mění poskytovatelům některé povinnosti. Tento segment by se měl díky tomu ještě více zkultivovat a služby firem by vám měli být zprostředkovány pouze na profesionální úrovni. Firmy musí získat licenci od ČNB a složit základní kapitál. Mezi hlavní změny patří povinnost důkladně prověřit schopnost splatit půjčku před jejím schválením, jsou zastropované sankce do výše 50% z jistiny, poskytovatel jasně musí prokázat částky o celkových nákladech v neměnné struktuře a další povinnosti, z kterých těží hlavně potencionální zájemci o půjčky. Společnost Home Credit v těchto a i jiných parametrech měla vždy nastaveno vše velice příznivé pro zákazníky a tak tyto nová nařízení nijak nezasáhli do její provozuschopnosti. Pokud byste navíc cítili jakýkoli nedostatek v jejím vztahu k vám, nabízí firma služby finančního ombudsmana, který je vám kdykoli k dispozici.

Home Credit - správce financí

Schválení úvěru sebou přinese kromě závazku také různé benefity. Kromě možnosti využití poskytnutých financí nebo akcí zaměřených na určité období v roce, je vám zřízeno uživatelské centrum. Společnost Home Credit provozuje tento klientksý portál na zvláštní doméně Správcefinancí.cz. Když se přihlásíte, budete moci měnit základní informace, kontrolovat evidování splátek nebo v budoucnu žádat o další úvěr. Uživatelské prostředí bude rozvíjeno a budou přibývat další užitečné funkce.

Home Credit - trh

Díky rozvoji technologií se banky a nebankovní instituce snaží reagovat na změny v chování uživatelů na internetu. To co platilo před deseti nebo pěti lety, již neplatí. Potencionální zákazníci hledají stále nové zdroje informací, snaží se co nejvíce porovnávat nabídky a vědí, že získat úvěr mohou jak od banky, tak od nebankovní firmy nebo v p2p aukci. Laptop uživateli umožňuje získat úvěr z domova, mobil prakticky odkukoliv mu to jen jeho signál dovolí. Všechny tyto nové změny rozbourali stará paradigmata, ve kterých člověk hledající úvěr prostě a jednoduše zamířil do pobočky svojí banky.

Na novém digitálním trhu v prostředí internetu spolu soupeří banky a nebankovní firmy o to jak vás zaujmout nebo jakým způsobem skrze bezkontaktní formulář expresně nabídnout produkt, který uživatelé právě teď hledají. Ponejvíce jsou to nízké osobní půjčky bez ručitele, které jsou vzhledem k jejich malému finančnímu objemu často široce dostupné a rychlé. Home Credit půjčka do tohoto rámce také patří, ale je možné zažádat i o vyšší částku v řádech statisíců.